Vyhledávání

Denisa Zajíčková

Denisa Zajíčková

Denisa Zajíčková

Lektor, poradce
Několik let působila na právních odděleních farmaceutických firem a interně v advokátních kancelářích. Věnuje se především problematice vztahů, sebedůvěry a nastavení cílů.

Přednáší interní školení pro firmy, pracuje s jednotlivci i působí jako interní poradce pro firemní kulturu. Aktivně publikuje články z oblasti osobního rozvoje, psychohygieny a motivace. 

Momentálně studuje MBA v oboru management sociálních věcí na Institutu forenzních a bezpečnostních studií se zaměřením na psychologii a koučink. Dokončuje certifikovaný koučovací výcvik se zaměřením na pracovní návyky a aktivně koučuje své klienty. Vystudovala Střední odbornou školu pro administrativu Evropské unie v oboru diplomacie, následně pokračovala studiem na vysoké škole. Magisterský titul získala z obchodního práva, inženýrský titul z oboru marketingové komunikace.

Ještě na střední škole studovala diplomacii se zaměřením na Evropskou unii, magisterský titul má z obchodního práva, inženýrský z ekonomie a marketingu. Několik let působila na právních odděleních farmaceutických firem a interně v advokátních kancelářích. Ve své praxi se věnuje koučování jednotlivců a rodin, zejména s ohledem na nastavení pracovních cílů, time managementu a work-life balance. Věnuje se také problematice vztahů, sebedůvěry a nastavení cílů životních. V mediálním prostředí se pohybuje na vedoucích funkcích v několika redakcích, zároveň aktivně spolupracuje s dalšími externími klienty.


Poptávkový formulář

Vyplněním pole IČO umožníte formuláři předvyplnění údajů o společnosti.