Vyhledávání

Školení na míru

ŠKOLENÍ A KURZY NA MÍRU

"Prakticky a u Vás je to vždycky nejlepší!"

Pokud chcete mít lektora jen pro sebe, uspořádejte školení u Vás ve firmě. Můžete si vybrat jakékoliv školení z naší nabídky otevřených kurzů, a nebo Vám připravíme obsah přesně podle vašich představ a aktuálních potřeb. Od jednodenních školení až po komplexní akademie, rozsah i termín školení si zvolíte vy!

Zkombinujte si témata, jak se Vám to zlíbí, a nebo se nechte inspirovat naší vzorovou nabídkou.  Ať už se jedná o školení specifických dovedností, či kurzy v technických a netechnických oblastech nebo témata týkající se lidských zdrojů, managementu, prodeje, či práva a legislativy, u nás je z čeho vybírat.  “Školení na míru” nebo také “InHouse školení“ má své výhody a umíme jej uspořádat i interaktivně ONLINE.

Tak nás neváhejte kontaktovat s poptávkou na info@mbk.cz. Můžete se také nechat inspirovat - níže jsou vzorové nabídky školení na míru, se kterými máme bohaté zkušenosti.

VÝHODY ŠKOLENÍ NA MÍRU

NA MÍRU JE NA MÍRU

Máme zkušenosti a víme, co se Vám bude v osnově hodit. Finální slovo ale máte vždy Vy! Vždy s Vámi doladíme osnovu a rozsah školení předem a opravdu „na míru" Vašim potřebám, danému oboru a problematice i znalostem účastníků.

WORKSHOPY A PRAXE

Teorie je věc jedna, ale praktické příklady, workshopy, nácviky situací a reálné prostředí Vaší společnosti, to je to, co dělá naše školení nezapomenutelné! Workshopy mohou být vytvořeny na základě vašich autentických podkladů.

ZHODNOCENÍ ŠKOLENÍ

Víme, že chcete vědět, jak školení dopadlo a jak se líbilo, protože jej platíte. Díky online formuláři Vám rádi nasdílíme výsledky hodnocení, a "koláče" můžete dál využít interně. Vyplnit dotazník zabere účastníkům jen 30-50 vteřin času.

VYBRANÍ LEKTOŘI

Nepracuje pro nás jen tak někdo. Pracují pro nás jen ti nejlepší! Všechny lektory jsem velice pečlivě vybrali, ověřili jejich schopnosti a znalosti a Vám poskytneme toho nejvíc fundovaného. A buďte si jisti, že se všichni stále zdokonalujeme.

Poptávkový formulář

Vyplněním pole IČO umožníte formuláři předvyplnění údajů o společnosti.