Vyhledávání

Happiness Management

Heslo: "Pojďme změnit pracovního ducha."  Cílení: skupinové školení na míru.

Happiness management, alias štěstí v práci, je dnes klíčovým prvkem strategického řízení firem, neboť právě jeho hlediska činí pracovníky angažovanými ve prospěch organizace a organizaci pak prosperující a úspěšnou. Atmosféra na pracovišti je kromě dalších aspektů dána především spokojeností zaměstnanců. Dělají vaši lidé svou práci rádi? Školení je ideální spojit s teambuildingem, rádi vám vše zajistíme.

Více detailů
 • Nová témata Nová témata
 • Manažeři a vedoucí Manažeři a vedoucí
 • Personalistika a HR Personalistika a HR
 • Na dotaz Na dotaz

Nejbližší termíny školení

Mám zájem o školení na míru

Žádné nacházející termíny. Využijte pro školení poptávkový formulář.

Mám zájem o školení na míru

Lektoři kurzu

 • Profilova foto
  Hana Salačová
  Poradce, lektor

  Zkušená lektorka s více než dvacetiletou praxí z oblasti personalistiky, procesního řízení, GMP, auditování i environmentu a BOZP a PO. K tomu nespočet "aha efektů" a praktické workshopy.

  Vice informací

Detaily

Pro koho je toto školení určené?

Školení je určeno všem manažerům a personalistům, kteří chtějí rozvíjet dovednosti, vytvářet pozitivní pracovní prostředí a formovat „kulturu šťastné organizace“ s cílem zvyšovat výkonnost a produktivitu zaměstnanců a konkurenceschopnost firmy.

Co mi toto školení přinese?

Školení nabízí široký záběr témat týkajících se strategií a prostředků pro řízení štěstí ve firemním prostředí a seznamuje s nástrojem Employee Value Proposition (EVP), který účastníkům umožní lépe porozumět očekáváním a motivacím zaměstnanců, zvyšovat atraktivitu pracovních míst a zlepšovat pracovní výkon zaměstnanců. Účastníci budou mít po absolvování školení hlubší vhled do faktorů, které ovlivňují lidskou spokojenost a výkonnost v pracovním prostředí. Zlepší své dovednosti vytvářet produktivní a týmovou pracovní atmosféru. Obsah školení vychází z nejnovějších výzkumů pozitivní psychologie. Cvičení jsou úzce navázána na praktické zkušenosti účastníků. Workshopová forma umožňuje účastníkům snadnější budoucí aplikaci nově získaných znalostí a dovedností do reálných pracovních situací.

Co je náplní školení?

 • Organizační kultura a její vliv na pracovní prostředí a výkon zaměstnanců.
 • Happiness management, jeho smysl a cíle. Happiness manager, jeho úloha a kompetence.
 • Pocity štěstí – faktory, jež je ovlivňují, a efekty, jež s sebou nesou.
 • Hodnoty v pracovním prostředí – vliv (ne)souladu hodnot organizace s hodnotami zaměstnanců na kulturu a na pracovní výkon.
 • Nástroj Employee Value Proposition (EVP) – seznámení s konceptem EVP a jeho použitím pro zlepšení atraktivity pracovního prostředí a motivace zaměstnanců.
 • Identifikace možných překážek a rizik spojených s proměnou organizační kultury a implementací nových přístupů v manažerském řízení.
 • Školení je vedeno diskusní formou, s využitím kreativních technik a simulací reálných situací z praxe.

Školení je dvoudenní, v rozmezí 09:00-16:30 (2x 8 vyučovacích hodin s přestávkami).

Školení je ideální spojit s teambuildingovým výjezdem. Rádi Vám zajistíme jeho kompletní realizaci včetně ubytování. Top lokalitou je aktuálně Hotel Kouty, v malebné oblasti kraje Vysočina, přesně a ideálně na půl cesty mezi Prahou a Brnem.

Mohlo by vás také zajímat

14700 Kč Praha
Objednat
13500 Kč Brno
Objednat
15300 Kč 13600 Kč Brno
Objednat
4900 Kč Praha
Obsazeno
4900 Kč Brno
Obsazeno
5300 Kč Praha
Objednat
4700 Kč Praha
Objednat
4100 Kč Brno
Obsazeno
4100 Kč Brno
Obsazeno
8900 Kč Brno
Objednat
8400 Kč živě online
Objednat

Přečtěte si také

BEZPEČNOST A OCHRANA ZDRAVÍ PŘI PRÁCI

Soustavné investování do BOZP a zdraví neohrožujícího pracovního prostředí je velmi potřebné a pro zaměstnavatele přínos...

STRAŠÁK JMÉNEM BOZP A PO

Nečekejte, až se něco stane. Neriskujte, že se některý z Vašich zaměstnanců zraní nebo hůře. Neplaťte zbytečné peníze za...

POVINNOSTI K ZAJIŠTĚNÍ BOZP OBSAHUJE I NORMA ISO 9001

Před rokem nás oslovil klient s požadavkem na zavedení systému ISO 9001 – nic neobvyklého. Začali jsme intenzivně spolup...

Poptávkový formulář

Vyplněním pole IČO umožníte formuláři předvyplnění údajů o společnosti.